spot_img

Restaurace na horách: Vyrazte na výlet za lahodnými pokrmy z lokálních surovin

Restaurace na horách je skvělým místem, kam můžete vyrazit nejen na oběd. Okolní příroda vybízí k výletům, přičemž se můžete skvěle najít. Díky přilehlému hotelu zde můžete strávit i několik dní a užít si dovolenou a odpočinek.

Lokální suroviny

Pokud hledáte, kam do restaurace na Benecku, pak se nabízí jednoduchá odpověď. TOP restaurace Benecko vás přivítá přátelskou atmosférou a skvělým jídlem. Kuchaři zde pracují zejména s lokálními surovinami, které jsou denně čerstvé. Můžete tak ochutnat například pstruhy z místních horských sádek, hovězí z nedaleké farmy, či třeba domácí zmrzlinu. V menu najdete hlavně pokrmy české kuchyně. Kombinace čerstvých surovin, kvalitních přísad a šikovných rukou kuchařů dává za vznik jedinečným pokrmům, které vás osloví. Restaurace na horách má rozhodně co nabídnout.

Pro různé příležitosti

Díky tomu, že v blízkosti restaurace je ProFamily Hotel TOP Benecko, můžete sem vyrazit na vícedenní pobyt, třeba s celou rodinou. Restaurace pro vás může připravit tabuli pro 4 až 80 osob, venkovní terasa pak kapacitu zvyšuje až na 120 osob. Podnik se tak hodí i pro různé speciální události jako jsou oslavy, svatby a podobně. Pro takové příležitosti je dostupný i uzavřený salonek pro 40 osob. Pokud se rozhodnete vyrazit ve více lidech, je vhodná rezervace restaurace Benecko. S jistotou tak pro vás vše bude připraveno, abyste si mohli užít nejen gastro zážitek. Restaurace na svatební hostinu Benecko vás s radostí přivítá.

Příjemné prostředí

Kromě kvality jídla je samozřejmě dbáno také na kvalitu obsluhy. Užijte si snídani, oběd či večeři v příjemném prostředí restaurace se zkušeným personálem. Moderní horská restaurace navíc disponuje otevřenou kuchyní. Můžete tak nahlédnout pod ruce kuchařů, jak připravují vaše jídlo.

Benecká restaurace nabídne skvělá jídla od rána až do večera. Ať už se rozhodnete ubytovat, či pouze projíždíte kolem, návštěva se rozhodně vyplatí.

moderní horská restaurace

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články