spot_img

Škrabadlo pro kočky na zeď: Praktické řešení i pro malé prostory

Většina koček si škrabadlo zamiluje. Poskytuje jim místo k odpočinku a nabízí skvělý výhled všude po okolí. Kočka se tak může zabavit, či si třeba odpočinout na vyvýšeném místě. Škrabadlo pro kočky na zeď má přitom skvělý design, díky čemuž nezabere skoro žádné místo.

Praktická montáž

Pořízení škrabadla je nezbytností v podstatě pro každého majitele kočky. To se však může zdát jako problém, pokud doma nemáte zrovna místo nazbyt. Nabízí se však snadné řešení, kterým je škrabadlo pro kočky na zeď. Díky připevnění přímo na zeď nezabere v místnosti mnoho prostoru. Navíc tak eliminujete riziko převrácení škrabadla — pro bezpečnost vaší kočky i vybavení domácnosti.

Zábava i relax

Pořízením velkého škrabadla své kočce dopřejete vlastní prostor. Design škrabadla je navržen tak, aby vyhověl všem potřebám vašeho mazlíčka. Různé pelíšky, schovky a platformy poskytují kočce místo, kam se může schovat a odpočívat. Zároveň však nabízí způsob, jak může kočka vybít energii. Přeci jen se jedná o drobné šelmy, které se občas potřebují protáhnout. Škrabadlo je skvělé také pro přirozené zkracování drápků, abyste se nemuseli trápit zkracováním kleštičkami.

Spousta prostoru

Díky tomu, že je škrabadlo připevněno na zeď, nemusíte se bát pořídit vysoký model. Ten poskytne více prostoru. Kombinuje tak hned několik vyhlídkových odpočinkových ploch menších i větších velikostí, praktickou boudičku, kam se kočka může schovat, či třeba jamku, která poslouží jako pohodlný pelíšek. Praktickým doplňkem je také lano na hraní a samozřejmě několik kmenů pro broušení drápků.

Koupě škrabadla se vyplatí — umožníte kočce naplnit své přirozené potřeby, ať už jde o broušení drápků, různé šplhání či relax v klidných chvílích. Připevnění na zeď přitom nabízí řadu výhod.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články