spot_img

Věnujte novorozeňátku černobílé hračky. Bude nadšené, stejně jako jeho rodiče

V dnešní době nám prodejci nabízí obrovské množství hraček, které můžeme dětem hned po narození kupovat. Mnohé jsou ale navrženy nevhodně, vyrobeny v ne příliš vhodných barvách, z ne příliš šťastných materiálů. To se vám nestane s hračkami z e-shopu cernanabile.cz. Tady jsou jen hračky z materiálů, které neomezují ani ty nejmenší děti, v barvách, které je zaujmou. Lehké, měkké, pro dásně i očička ideální…

Barvy, které nejmenší děti vidí a baví

Miminka po narození nevidí tak jasně, jako děti větší nebo my, dospělí. Vidí rozmazaně, obrysy věcí, siluety. Jasněji vidí na vzdálenost do cca 20 cm. Kontrast je to, co je nejvíc zaujme. Čím větší kontrast, tím lépe. A to nejlépe zařídí kombinace černé a bílé barvy. Později je dobré přidat další barvy, červenou, modrou, žlutou v jejich sytých variantách. Kupříkladu pastelové, jemné, světlounké barvy jsou pro nejmenší miminka nejméně vhodné, i když jsou pro naše oči velmi hezké.

Na cernanabile.cz můžete koupit např. kontrastní kartičky, na nichž dětem ukážete spoustu zajímavých zvířátek a dalších obrázků. Jsou jednoduché, přehledné, dostatečně velké, pro miminka i batolátka skvělé.

Látkové černobílé hračky

Látkové hračky jsou k nezaplacení. Jsou lehounké i pro nejmenší, nebouchnou se nimi, i když jim ještě ručky „vrávorají“, mohou je cucat, kousat, bouchat jimi kde se dětem zlíbí, a přesto nic nerozbijí, také je snadno vypereme a dáme do pořádku, ať už jsou od jídla nebo ušmudlané. Cernanabile.cz nabízí mnohé látkové kontrastní produkty, jako třeba cool interaktivní kostky, roztomilé muchláčky, veselé a poutavé podložky a deky, míčky, nepostradatelné závěsné hračky, které děti zabaví v postýlkách, kočárcích i autosedačkách atd.

Ať už nakupujete jako rodiče, babička, teta, nebo třeba kmotra či kmotr, černobílé hračky jsou pro malé děti nejlepší. Z bohaté nabídky na cernanabile.cz si určitě vyberete.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články