spot_img

Jak podpořit imunitní systém? Pijte denně výtečný nápoj z citrusů YUZU Tea

Také se vám tuhle zimu stalo, že jste vy nebo vaše odrostlé děti opakovaně stonali? Je zajímavé, že někoho nachlazení a viry doženou, jiný zůstane bez jejich povšimnutí. Velký podíl na tom má náš imunitní systém. A vy se ten váš můžete hezky podpořit s pomocí lahodného a zdravého nápoje v horké podobě s názvem YUZU Tea. Má v sobě 3x více vitaminu C než citrony, obsahuje i antioxidanty a minerální látky.

Poznejte ovoce YUZU blíže

Právem je možné tohle ovoce podobné citronu nazývat supercitrusem. Zralé plody YUZU mají velké množství vitaminu C, v jedné porci, tedy 1 lžíci, najdete 173 % denní doporučené dávky vitaminu C. Má dokonce 10 x více vápníku než jablka. V YUZU najdete i vitamin A, B1, B2, B5 a B6. Tělo uvítá i minerální látky hořčík, železo, zinek. Významnými jsou i karotenoidy, flavonoidy a limonoidy, vše to jsou antioxidanty.

Chuťově vám připomene kombinaci citronu, grepu a mandarinky. Jeho hořce-sladko-kyselou chuť a krásnou vůni si jistě oblíbíte. První zmínky o YUZU pochází z Číny již 1 000 let zpět. Protože má speciální požadavky pro pěstování, najdeme jej jen v Číně, Japonsku a Jižní Koreji, odkud je i zdravý YUZU Tea.

Horký i studený nápoj YUZU Tea

Kromě horkého nápoje teď v zimě si v létě můžete připravit osvěžující limonádu s použitím lžíce YUZU Tea, 250 ml vody a pár kostkami ledu. YUZU Tea je bez kofeinu, bez lepku, bez laktózy, je GMO free a nenajdete v něm ani žádná barviva. Tvoří jej ze 45 % čerstvé plody YUZU, z 5 % med a nachází se v něm 395 mg vitaminu C na 100 g.

Na yuzuyuzu.cz najdete příběh YUZU, kompletní informace k tomuto zázračnému ovoci, také se podíváte na všechny výrobky z YUZU, jako YUZU Ginger tea nebo esenciální oleje. Inspirují vás i recepty, v nichž můžete YUZU Tea denně použít.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články