spot_img

Užijte si léto v lázních

Potřebovali byste si odpočinout? Po zimním období si zasloužíme i menší dovolenou, protože chladné období nás vyčerpá a je potřeba si udělat restart. Ostatně i o tom jaro je, jde o znovuzrození, a to platí nejen o přírodě, ale i o našem těle. A co je pro vzpruhu nejlepší? Lázně. Poradíme vám, kam vyrazit na jaře, ale i v létě.

Františkovy Lázně pro skvělý pobyt

Nyní je na lázně skvělá doba. Slunce ještě tolik nehřeje, takže vás nebude lákat ven na výlety a vy si tak užijete procedury, které se nabízí. A pak v nich najdete zálibu, že i v létě si budete koordinovat návštěvu procedur a výlety po okolí. Nechte se proto hýčkat různými procedurami ve spa. Ať už si dopřejete týden relaxu, nebo si dáte jen prodloužený víkend, tak se vám vyplatí zajet do některých z našich lázní. Můžete si vybrat místo, kde bude hezké okolí, lidé většinou upřednostňují lokace dle toho, jaké procedury nabízí. Lázně se totiž zaměřují na různé problémy. Takže tam, kde léčí klouby, se vám zaměří na kosterní systém. Tam, kde lidé shazují kila, zase zažijete očistu. Co třeba známé Františkovy Lázně? Zdejší prameny zde vyvěrají několik staletí, místo si oblíbila i spousta cizinců. Tyto lázně založil císař František I. v 18. století, a tyto slatinné lázně byly dokonce i první svého druhu na světě. Dnes jsou populární proto, že podporují gynekologické funkce žen (plodnost, péče po gynekologických zákrocích atd.), ale najdete tu mnohem více procedur, proto se nebojte, že na své by si nepřišli i pánové.

Mariánské Lázně a jejich uhličité koupele

Vydáme se kousek vedle? Mariánské lázně si vás budou rovněž hýčkat. Najdete zde unikátní suché uhličité koupele, také tzv. Mariino jezírko. Tamní procedury jsou skvělé pro saturaci hemoglobinem a regeneraci, takže zpomalí projevy stárnutí. Zároveň zde najdete dokonalý relax, uvolníte tělo i mysl. A koho trápí revma, ten se tu s problémem také vypořádá, jelikož jsou zde experti na bolavé klouby. Letní pobyt v lázních je ideální pro každého, kdo si chce srovnat hlavu i tělo. Najděte si proto své ideální lázně, kde vás dají do formy.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články