spot_img

Rádi vaříte a pobýváte v kuchyni? Pak by vám nemělo chybět to správné vybavení

I u vás je kuchyně srdcem bytu či domu? Mnoho rodin se zde schází po náročném dni, zvláště, když je v kuchyni i jídelní stůl nebo bar s barovými židlemi. Abyste se cítili v kuchyni dobře, a tak vás čas tady nabíjel, je dobré vybavit ji nábytkem a dalším zařízením, které vám usnadní vaření i stolování. O které vybavení že se jedná?

Skvělé odpadkové koše

Všichni produkujeme odpad. Právě proto je dobré mít v kuchyni spolehlivý a těsnící model. Odpadkové koše od finecase.cz nejenže skvěle vypadají, a tak ladí do moderní i klasické kuchyně, ale také jsou snadné na obsluhu a hravě uchovají vše, co chcete později vyhodit do smíšeného nebo třízeného odpadu. K nejprodávanějším patří odpadkový koš SONGMICS, který disponuje dvěma oddělenými nádobami. Jejich objem je 2 x 15 l. Jestliže odpad třídíte a odnášíte do patřičných kontejnerů, bude vám tento koš vyhovovat tak, abyste jednou za den nebo dva koš vynesli.

Třiďte už doma

Je nepraktické mít doma všechno v jednom pytli a třídit až u kontejnerů. Můžete použít odpadkový koš s vnitřním vědrem 45 l v bílém provedení. Má vzduchotěsné těsnění, takže se nemusíte bát nepříjemných pachů. Díky kvalitním materiálům použití na jeho výrobu se můžete spolehnout na vysokou životnost. Přihrádky jsou oddělené, abyste mohli odpadky třídit dle materiálů. Koš má pohodlnou rukojeť, aby se dobře vynášel a netlačil nás do dlaně. Vnitřní nádoby koše jsou vyjímatelné a mají kovové držadla. Materiál nerezová ocel a plast zajišťují, že se koš hodí do všech prostorů, ať už moderních, nebo venkovských. Rozměry koše jsou 60 x 33 x 48 cm.

Podívejte se na kompletní nabídku odpadkových košů, ale také na servírovací stolky, barové nebo kuchyňské židle, barové stolky, kuchyňské police a další na webové stránky design nábytek. Spokojeni budete s cenou i kvalitou.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články