spot_img

Víte, kde v Brně najdete kvalitní školu pro děti od tří let věku?

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete najít spolehlivou a zkušenou školku, do níž bude vaše dítko chodit rádo, a vy zároveň budete vědět, že je o něj výborně postaráno? Pokud je mu 3 a více let, můžete s důvěrou využít služeb soukromé rodinné miniškolky Beránek z Brna. Najdete ji téměř v centru města u Lužáneckého parku na adrese Antonína Slavíka 1316. Ke školce náleží oplocená zahrada o rozloze 550 m2, kde na děti čekají skluzavky, pískoviště, houpačky, bazén a další venkovní zábava.

Místo, které mají děti rády, to je školka Beránek

Na internetových stránkách agentura-beranek.cz se můžete podívat na fotografie i videa ze školky a rychle se dostat do obrazu, abyste věděli, jak to v jejích prostorách vypadá. Jde o moderní a hezky zařízené prostory, v nichž se o vaše děti starají nejlepší pedagogové, kteří mají odpovídající vzdělání a pravidelně absolvují školení i školení k první pomoci dětem.

Ve školce jsou děti vedeny k samostatnosti a odpovědnosti, učí se vzájemnému respektu, spolupráci a pomoci. Vzdělávání je zde vedeno formou hry. Velký důraz je kladen na individuální přístup k dítěti, integrované učení, respektování osobnosti jednotlivců. Také zde dodržují tradice a učí děti způsobům zdravé stravy a chování se k přírodě správně.

Otevírací doba školky Beránek

Školka Beránek je otevřena ve všední dny od 7 do 16:30 hodin. Je na vás, zda bude vaše dítko docházet do školky pravidelně, nebo v předem vybrané dny, příp. půjde o nepravidelnou docházku. Na všem se dá domluvit.

Každý měsíc jsou pro děti připraveny nové tematické programy, jednou z výhod školky je i výuka angličtiny zábavnou interaktivní formou. Denně děti dostávají kvalitní stravu v podobě přesnídávky, obědu a odpolední svačinky.

Více informací najdete na agnenutra-beranek.cz.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články