spot_img

Aktivní dovolená v Rakousku

Zima nám pomalu, ale jistě klepe na dveře a tak se zase začneme poohlížet po aktivní dovolené, která může být samozřejmě spojena s lyžováním. V případě, že vás více lákají zahraniční sjezdovky, než ty v Česku, lyžování v Rakousku by pro vás mohlo být tím pravým ořechovým.

Z čeho můžete vybírat

Požadavky na lyžování se různí například v závislosti na tom, zda vyrážíte s partou kamarádů, anebo s rodinou. V případě rodinného lyžování Rakousko můžete využít například balíčku, který nabízí lyžování pro děti do 9,9 let zdarma. Pro děti jsou připraveny 3 cvičné areály, kde se naučí základům nejen lyžování, ale také bezpečnému nástupu na lanovku. Mnoho balíčků nabízí také zvýhodněnou cenu na skipasy, díky čemuž můžete na lyžování v Rakousku se skipasem také trochu ušetřit.

Pokud se však chystáte lyžovat s přáteli, můžete si užít trochu dobrodružství při lyžování na ledovci Rakousko, ledovců máte na výběr více, výběrem Stubaiský ledovec, nacházející se 20 km od Innsbrucku. Uvítá vás 110 km sjezdových tratí, z nichž 55 km je možné sjet i v létě.

Odpočinek po lyžování

Až vás lyžování unaví a budete si chtít dopřát trochu relaxu v kombinaci s teplem, rozhodně stojí za zvážení termální lázně Rakousko, které nabízí široký výběr. Velkým vyžitím se pyšní například Tauern Spa Zell am See – Kaprun. Nabízí vodní a saunový svět, kde můžete navštívit celkem 10 bazénů a 10 saun. V bazénech najdete jak termální, tak i slanou vodu, vířivku k odpočinku i plavecký bazén o délce 25 metrů, kde si můžete zaplavat a protáhnout svaly. Bazény jsou umístěny jak vevnitř, tak i venku. Saunový svět uvítá jak milovníky saunování bez prostěradla, tak i ty s prostěradlem – tato část je vhodná například pro rodiče s dětmi. Nejnovější a velmi oblíbená sauna je s horským křišťálem.

Celý areál Tauern Spa Zell am See – Kaprun je doplněn například o dětský klub Kidstein, naleznete v něm dále sportovní obchod, kavárnu i restauraci, kde vám pohostí, když vás při pobytu ve vodě přepadne hlad.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články