spot_img

Hledáte školku v Brně, kde bude vaše dítě spokojené? Vsaďte na školku Beránek

Spousta rodičů řeší každoročně dilema, do které školky zapsat své tříleté či o něco starší dítě. Pokud i vy máte doma malého tříleťáka, čtyrleťačku nebo předškoláka, s důvěrou se obraťte na soukromou rodinnou školku v Brně, a to školku Beránek.

Školku Beránek mají děti rády

Interiér i exteriér soukromé školky Brno je příjemný a moderní. I proto se zde děti cítí pohodlně a bezpečně. Samozřejmě k jejich spokojenosti přispívají i erudovaní a zkušení zaměstnanci školky, u nichž vedení vždy dbá na to, aby měli adekvátní vzdělání a pravidelně absolvovali nejrůznější školení.

Školka Beránek dbá na individuální přístup k dětem, integrované učení, respektování osobnosti jednotlivců. Také zde dodržují tradice a učí děti způsobu zdravé stravy a chování k přírodě.

Pro všechny děti je v miniškolce nabízena nadstandardní péče, jako je výuka angličtiny, zájmové kroužky, sportovní a kulturní akce. Samozřejmostí jsou pravidelná setkávání s rodiči, kdy se mohou na cokoli zeptat nebo si ujasnit, dohodnout.

Dostatečně dlouhá otevírací doba

Pokud potřebujete dítko odevzdat ve školce v 7 : 00 hodin, abyste se včas dostali do vašeho zaměstnání, bude vám soukromá školka Beránek plně vyhovovat. Je zde totiž otevřeno od 7 : 00 do 16 : 30 hodin, což je vyhovující otevírací doba i pro rodiče, kteří pracují na klasický pracovní poměr s 8,5 hodinou pracovní dobou.

Je na vás, zda budete dítko do školky vodit pravidelně každý den, v některé předem dohodnuté dny, nebo půjde o nepravidelnou docházku ve dny, kdy to budete právě potřebovat.

Na webových stránkách agentura-beranek.cz najdete mnohé fotografie, také videa pro přiblížení akcí ve školce a celkového prostředí, ale také reference jiných rodičů. I vaše dítko zde bude jistě spokojeno a rádo.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články