spot_img

Zažij pomaturitní studium v Brně

Blíží se Vám maturita? Máte za sebou první rok vysoké školy a nejste na oboru spokojeni? Bydlíte v Brně a hledáte způsob, jak si prodloužit studentská léta? Pak je tu pro Vás pomaturitní studium na jazykové škole!

Pomaturitní studium v Brně není pouze pro čerstvé absolventy maturitní zkoušky, ale také pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině intenzivní týdenní výukou.

Výhody pomaturitního studia pro brňany

V Brně můžete pomaturitní studium navštěvovat prezenčně na jazykové škole, a zároveň jej díky dostupnosti můžete sladit s brigádou nebo polovičním úvazkem. Prezenční forma Vám může nabídnout přímý kontakt s lektorem a spolužáky, a zároveň společnou účast na různých aktivitách a exkurzích.

Podívejte se na stránky jednotlivých jazykových škol ve Vašem okolí. Zjistěte si, co Vám mohou nabídnout a jaké jsou podmínky studia.

Průběh pomaturitního studia

Studium probíhá od pondělí do pátku 4 hodiny denně, a je tedy nejlepší cestou pro rychlé osvojení jazyka. Můžete si zaplatit až dva semestry tohoto intenzivního studia. Docházka je pak povinná ze 70 %

Nedělejte si ale hlavu, do pomaturitního studia nemusíte skládat přijímací zkoušku. Ve škole pouze absolvujete rozřazovací test pro zařazení do jedné z tříd podle jazykové úrovně! Zjistěte si datum přihlášek, odešlete ji na svou vysněnou školu a uhraďte školné. Přečtěte si informace o lektorech a jejich zkušenostech, a také se nezapomeňte podívat na recenze školy! Určitě Vám některá z nich padne do oka!

Ukončení pomaturitního studia

Ukončení pomaturitního studia je čistě ve Vaší režii. Na jaře můžete absolvovat státní jazykovou zkoušku přímo v jazykové škole, na kterou je výuka pomaturitního studia primárně zaměřená.

Můžete ale studium pojmout i jako přípravu na Cambridgeské zkoušky. Ukončení studia zkouškou ale není povinné. Certifikát se přesto může hezky vyjímat v životopise a může být velice nápomocný při výběru zaměstnání.

Pomaturitní studium Vám může zaručit pokročilé vzdělání v cizím jazyce, ať už jde o angličtinu nebo například němčinu. Podívejte se na nabídky pomaturitního studia v Brně a vyberte si kurz, který Vás osloví.

Přesvědčili jsme Vás pro pomaturitní studium v Brně? Tak neváhejte a přihlaste se do jazykovky Pelican v Brně.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články