spot_img

Využij čas efektivně – přihlas se do pomaturitního studia

V životě se může stát, že ukončíte jednu jeho část a nevíte, jak pokračovat dál. Jestliže ještě nechcete chodit na plný úvazek do práce a raději si chcete prodloužit mládí, je na místě rozmyslet si, jak tento čas využijete.

Dřív či později dojdete k tomu, že nemá smysl se jen tak poflakovat. Pokud navíc plánujete za rok nastoupit na vysokou školu, je potřeba si uvědomit, že po roce volna není jen tak začít se zase denně učit. Udržet si studijní návyky vám pomůže pomaturitní studium jazyka.

Studium jazyka je skvělá možnost, jak si otevřít dveře k dalším příležitostem. V čem pomaturitní studium spočívá? O tom je dnešní článek, tak čtěte dále!

Zlepšete svoji úroveň jazyka

Abyste se v jazyce opravdu zlepšili, je nejlepší využít služeb profesionálů, kteří se v tom opravdu vyznají. Ty můžete najít například v pomaturitních jazykových kurzech, které nejčastěji bývají zaměřené na angličtinu, ale vybrat si můžete i němčinu nebo španělštinu. Kurzy probíhají každý den a jsou na 4 hodiny, celkem 20 hodin týdně od pondělí od pátku.

Toto studium následně můžete ukončit Státní jazykovou zkouškou nebo zkouškou Cambridge English. Mít na svou úroveň papír vám umožní přeskočit klidně i několik semestrů angličtiny na vysoké škole, stačí doložit svoji úroveň některou ze zkoušek, které vaše škola uznává.

Bonusem je druhý kurz jazyka, který k pomaturitnímu studiu dostanete zdarma. Do tohoto kurzu si navíc můžete přivést kamaráda. Tím ovšem výčet výhod nekončí, protože studium hned po maturitě zaručuje zachování statusu studenta. Díky ISIC kartě vám tak zůstanou všechny studentské slevy a výhody.

Škola není nuda

Ačkoliv je pomaturitní jazykový kurz velmi intenzivní, neznamená to, že budete celé dny jen sedět ve třídě a dělat cvičení z učebnice. Lektoři se snaží výuku zpříjemnit různými materiály a těšit se můžete i na výlety, procházky po městě a další akce. Kromě toho můžete všichni po škole zajít třeba do blízké kavárny na kafe nebo pivo.

Používání cizího jazyka při těchto událostech vás donutí mluvit a vypilovat si své komunikační schopnosti. Kromě toho díky tomu poznáte nová místa, a především si najdete přátele. Není super, že můžete nové zážitky sdílet s vrstevníky, se kterými jste na stejné lodi?

Až někdy pojedete do zahraničí, určitě si tam užijete spoustu zábavy. A když se zvládnete snadno a jednoduše domluvit, oceníte, že jste na kurz chodili. Pomaturitní studium je skvělou investicí do vaší budoucnosti.

????????????????????????????????????

Zaujala vás tato nabídka? Máte chuť začít se učit? Pokud ano, zavolejte nebo napište do Jazykové školy PELICAN pro více informací. Se vším vám poradíme a pomůžeme vybrat pro vás správný kurz. Sami se můžete také přihlásit pomocí online přihlášky na našich webových stránkách.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články