spot_img

Soukromá školka a jesle Beránek s individuálním přístupem ke každému

Hledáte školku, která se Vám bude snažit vyjít vstříc a nekomplikovat Vám už tak náročný životní styl, který k rodinnému životu s malými dětmi v kombinaci s pracovním nasazením bohužel souvisí? Vítejte v soukromé školce a jeslích Beránek, kde rozumí Vašim potřebám. O Vaše děti se zde postaráme tak, jako by byly naše vlastní. Kromě toho se pokusíme naučit je pravidelným a zdravým návykům, vštípíme jim základy cizího jazyka a nabídneme jim mnohé pohybové aktivity. Ráno se k nám budou těšit a odpoledne odcházet s úsměvem na rtech, protože zítra je taky den!

Proč vybrat právě nás

Soukromá školka a jesle Beránek se nachází malý kousek od centra Brna. Otvírá dříve, než začíná Vaše pracovní doba a zavírá později, než pracovní doba skončí. Dokážete si představit tu ranní pohodu, kdy cestou do práce stíháte ještě vypít i kávu? Ale zpátky k dětem!

Náš personál je vysoce kvalifikovaný a dbá na osobní a individuální přístup ke každému dítku. Pokud bude Vaše dítě navštěvovat jesle, kromě personálu s pedagogickým vzděláním zde pracují také zdravotníci, kteří se postarají o to, co pedagogové nemají v popisu práce. Dětem je podávána pravidelná a pestrá strava. Dostanou dopolední svačinku, oběd a také odpolední svačinku, abyste je odpoledne mohli vyzvednout a doma v klidu připravit večeři.

Kroužky v našem repertoáru

Ve školce bavíme děti různými způsoby. Nabízíme jim vzdělávací i pohybové kroužky. Mohou se naučit základním slovíčkům a frázím v angličtině, lyžování, tenisu, plavání nebo dramatické výchově a pohybovým aktivitám.

Nemůžete uvěřit svým očím při čtení tohoto článku? Přečtěte si tedy reference našich klientů, jak jsou se službami spokojeni. No a nakonec se můžete o kvalitě soukromé školky a jeslí Beránek přesvědčit sami.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články