spot_img

Na spaní i na hraní. Čtyři tipy, na co se hodí deka pro miminko

Deka pro miminko je nezbytnost v každé výbavičce. Víte ale, že může mít hned několik využití? Mrkněte s námi na pár tipů.

1. Deka do postýlky

První využití asi nikoho nepřekvapí. Deka pro miminko je ideální na chladnější dny, kdy je potřeba děťátko v postýlce přikrýt. Díky kvalitní dece z přírodních materiálů bude drobeček pěkně v teple.

2. Deka na cesty

Deka udrží miminko v teple i na cestách. A to jak v kočárku, tak třeba i v autosedačce. A pokud vás na cestách trápí sluneční záření, můžete dekou zakrýt okno v autě a odstínit tak oslňující paprsky.

3. Deka jako podložka na hraní

Pokud máte doma chladnější podlahu, určitě využijete deku i jako podložku na hraní. Díky ní nebude děťátku zima a neprochladne. A může si nerušeně hrát klidně dlouhé hodiny.

4. Deka na piknik

Až vysvitne sluníčko a venku se oteplí, určitě deku využijete i na piknik v trávě. Děťátko se neušpiní a po venkovní svačince jednoduše hodíte deku do pračky a připravíte ji na další dobrodružství.

A jak deku vybrat? Určitě se zaměřte na materiál. Ideální je třeba bavlněná nebo bambusová deka pro miminko. Výhodou výrobků z bambusu jsou výborné termoregulační vlastnosti. V praxi to znamená, že v chladných dnech zahřejí, v těch teplých poskytnou mírné ochlazení.

Ať už zvolíte jako ideální materiál bambus, nebo bavlnu, určitě si vyberete na českém e-shopu Moonbaby. Obchod nabízí deky v krásných barvách a v nejvyšší kvalitě. Všechny mají certifikát OEKO TEX® STANDARD 100, takže se můžete spolehnout na to, že jsou pro děti zcela bezpečné.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články