spot_img

Vyrazte na letní dovolenou po střední Evropě

Jestli vás nudí dovolená v exotice, pak zkuste poznat místa nám blízká, ale přece jen něčím jiná. Střední Evropa má stejné klima jako Česko, nabízí spoustu zážitků a i to moře najdeme. Kam nastavit navigaci?

Hotely ve Vídni s puncem noblesy

Není to Německo, i když se tu německy mluví. K Rakousku máme ale tak nějak blíž. On i kolorit zdejších měst je podobný. Půvabné historické skvosty i moderní stavby, na horách najdeme leccos společného s našimi pohořími. Koneckonců, ty máme vlastně společné. A kdysi jsme byli Rakousko-Uhersko, naši předci měli za metropoli Vídeň. Právě hotely ve Vídni stojí o vaši pozornost. Projdete se krásnými uličkami, které evokují ty naše. Potkáte kočáry tažené páry běloušů, nadchnou vás krásné zámky. Užijete si vynikající dobroty jako pořádný řízek či sladký Sacher. Ubytování v Rakousku nabízí nevšední zážitky, ať si zabookujete hotel ve městě, nebo penzion v horách. Užijete si nákupy, péči, hodování, vyrazit můžete do různých bazénů nebo k jezerům. Rakušané jsou svojí povahou vstřícnější než Němci, což spousta turistů kvituje.

Jaké je ubytování v Chorvatsku

Přece jen potřebujete v létě to moře? Pak zvolte Čechy oblíbené Chorvatsko. Jde optimální, z hlediska financí a dostupnosti, okouzlí vás oblázkové pláže, rybářské vesničky, tamní jídlo, nádherná příroda a pohostinnost domorodců. Jde o pestrou zemi, však se jedná o lokalitu na pomezí střední a východní Evropy. Každá oblast je skvostná, ostatně třeba hotely v Chorvatsku, konkrétně v Dalmácii, jsou také na hraničním pomezí. Region je vlastně historická země u východního pobřeží Jaderského moře a je rozdělená mezi Chorvatsko a Černou Horu. Kam vyrazíte? Projděte si lokace a najděte si hotely a ubytování na Hotely.cz podle vašich představ. Jen si pospěšte, protože rezervace přibývají a šance na ubytování na míru vašim představám tak ubývá.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články