spot_img

Účinní pomocníci, kteří zjednoduší praní nejedné rodině

Během jara a v létě tráví většina rodin společný čas na čerstvém vzduchu. A tak se není čemu divit, že po každé aktivitě s dětmi v přírodě, na hřišti či na zahradě, jde nakonec veškeré oblečení rovnou do koše na špinavé prádlo. Ne nadarmo se říká, špinavé dítě, šťastné dítě.

Jednoduchý recept na kvantitu

Návrat z víkendového výletu s celou rodinou může být poměrně náročnou záležitostí. Všechno vybalit a poskládat na správné místo, oblečení protřídit a následně vyprat. Zabezpečit čisté oblečení pro celou rodinu zabere dost času. Palmex Total 3+1 s novou recepturou si s tím poradí. Vaše oblečení a prádlo nejen vypere, dodá mu svěžest a vůni, ale zaručí i zářivé barvy a hygienickou čistotu. Vypere i odolné skvrny, ale zároveň je šetrný k vláknům. Příjemným bonusem je rozumná cena, která tak nezatíží rodinný rozpočet. Ideální pomocník pro rodiny, kde se pere každý den. K dispozici je ve formě pracího prášku anebo gelu, který se rychle rozpouští a je možné ho aplikovat i přímo na skvrnu. Vybrat si můžete ze dvou vůní: intenzivní, ale uklidňující vůně levandule a osvěžující horská vůně. Obě jsou dostupné v baleních – gel 60 dávek a prášek 52 dávek za 399 Kč. U maxi balení 80 dávek gelu a 70 dávek prášku je maloobchodní cena 499 Kč.

Extra čistota ve správném množství

Při všech povinnostech určitě uvítáte pomoc i během praní. Pokud i vy neumíte rychle odhadnout, kolik pracího prostředku je vhodné na aktuální znečištěné oblečení, ulehčíte si to pracími kapslemi Rex 3+1 Power Caps Aromatherapy. Tyto extra účinné předdávkované kapsle se jednoduše dávkují a používají. Stačí hodit kapsli do bubnu pračky a potom přidat oblečení. Jsou uzpůsobeny jak na bílé, tak na barevné prádlo a dokážou odstranit i ty nejodolnější skvrny jakými jsou skvrny od trávy, červeného vína či mastnoty. Jejich síla spočívá v kombinaci benefitů, za které budete nejen vy ale i vaše oblečení vděčné. Rex 3+1 Power Caps Aromatherapy dopřeje vašemu šatníku čistotu, dlouhotrvající svěžest, zářivé barvy a smyslnou vůni s esenciálními oleji. S novým konceptem ještě větší svěžesti budete mít zážitek z vypraného oblečení po delší dobu. Kapsle najdete ve dvou voňavých variantách – výrazná orchidea s makadamovým olejem nebo přitažlivý lotus s mandlovým olejem.

Teď je najdete i v novém praktickém rodinném balení, které se jednoduše přenáší a uskladňuje a po otevření se dá opětovně uzavřít. Obsahuje 52 dávek za doporučenou maloobchodní cenu 399 Kč. Balení s 39 dávkami koupíte za doporučenou maloobchodní cenu 319 Kč a s 13 dávkami za 109,90 Kč.

Citlivost a účinnost v jednom

Nejen děti, ale i dospělí trpí kožními problémy, a právě kvůli tomu dbají na výběr pracího prostředku. Značka Rex teď přichází s novinkou – speciálním pracím gelem Rex Sensitive & Pure, který byl vyvinut pro lidi s citlivou pokožkou. Je dermatologicky testován, neobsahuje žádná barviva a jeho parfém byl speciálně vyvinutý tak, aby nedráždil citlivou pokožku. Jeho hypoalergenní složení je potvrzeno i certifikátem ECARF. Rex Sensitive & Pure jemně pečuje o čistotu prádla pro děti a pro lidi s citlivou pokožkou. Určitě vás potěší i to, že je láhev po odstranění etikety 100% recyklovatelná.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články