spot_img

Víte, kde v Brně najít soukromou školku nebo jesle, s nimiž budete jistě spokojeni?

Všem nám jde o to, aby byly naše děti od narození plně spokojené. To platí i v případě, že se potřebujeme vrátit do zaměstnání, a proto hledáme vhodné a ideální hlídání, s nímž budeme spokojeni my, jako rodiče, tak i samotné děti. Přímo kousek od centra Brna můžete najít školku Beránek a jesle Beránek, kde se o vaše dítko skvěle, rádi a s ohledem na jeho osobnost postarají ti nejlepší lektoři.

Proč právě jesle a školka Beránek?

Jak už jsme uvedli, soukromé jesle a školku Beránek najdete na ulici Antonína Slavíka, což je jen kousek od samotného centra Brna. Měsíc co měsíc jsou zde pro děti připravené nové tematické programy, přínosné je i vyučování angličtiny zábavnou interaktivní formou, kulturní i sportovní činnosti dětí, stejně jako pravidelné schůzky školky a jeslí Beránek s rodiči.

Potěší vás asi i otevírací doba jeslí a školky Beránek, která je od 7:00 do 16:30 hodin. Dítě může docházet pravidelně, tedy denně, nebo pouze ve vybrané dny, takže půjde o nepravidelnou docházku.

Nabízené služby jsou nadstandardní, ať už se podíváme na nejlepší pedagogy, individuální přístup nebo moderní vybavení.

Soukromá školka Brno Beránek navazuje na jesle Beránek. Děti se v obou případech cítí spokojeně, chodí zde rády. Díky tomu, ale také pozitivním ohlasům rodičů, zde za dobu působení školky chodilo již více než 600 dětí. Děti jsou vedené k samostatnosti, pobíhá zde výchovně-vzdělávací zábavný program, dochází k rozvoji smyslových dovedností a rozvoji slovní zásoby, přípravě dětí do školy, dodržování každodenního zavedeného režimu a pořádku, což mají děti rády…

Podívejte se na kompletní informace na webové stránky anentura-beranek.cz. Najdete zde vše potřebné ale také reference nebo třeba videa, která vám školu a jesle Beránek přiblíží ještě víc.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články