spot_img

Školní potřeby – nedílná součást školního života

Ať už sháníte školní potřeby pro prvňáčky nebo starší děti nebo dokonce středoškoláky, jistě budete potřebovat školní batohy, pouzdra, sešity a nejrůznější výtvarné potřeby.

Doporučuji batohy a i školní aktovku pro prvňáčka (nejen batohy, ale také jakékoliv školní potřeby!)  české firmy STIL. Výhodou značky je bezkonkurenční kvalita, nízká váha s kvalitním provedením. Ve společnosti je možnost výběru z výhodných setů, které se skládají z batohů, penálů, boxů, zástěrek, peněženek či dalších školních potřeb vždy ve stejném designu. Velkou výhodou je při vývoji batohů a aktovek spolupráce a certifikace od lékařů a odborníků. Batohy jsou tedy kvalitní a pod dohledem odborníků a lékařů. Výrobky české firmy STIL můžete najít v papírnictvích v několika sekcích.

Školní batohy nebo aktovky jsou první věcí, kterou budete pořizovat. A proto její výběr nesmíte podcenit. Měl by být lehký, vypolstrovaný a včetně reflexních prvků.

Školní pouzdra a penály, ve kterých váš školák bude mít své fixy, pastelky nebo propisky. Najdete několik setů penálů právě i s batohy. Ať už to budou školní batohy pro 2. stupeň nebo školní batohy pro 1. stupeň. Z vlastní zkušenosti si vybere úplně každý!

Na výtvarnou výchovu děti budou nejen potřebovat potřeby na malování nebo kreslení, ale také kufříky pro jejich uložení. Česká firma STIL nabízí široký sortiment kufříků do školy. Ale také i barevné a originální kapsáře na lavice. Kapsáře jsou prostorné a dětem se tam vleze vše, co budou potřebovat. Na tělesnou výchovu můžete také sehnat vaky, do kterých si děti uloží cvičební úbor i s botami. Pro prvňáčky bude potřeba i deska s abecedou a čísly. Najdete je též na webu české firmy STIL. Tyto desky ladí k vybraným batohům či aktovkách společně s kufříky a pouzdry.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články