spot_img

Velikonoce v Česku? A proč ne!

Velikonoční pondělí tentokrát vychází na 10. dubna. Kde a jak ho strávit? Nabízí se spousta velmi lákavých velikonočních pobytů.

Velikonoční pobyty letos jdou na dračku. Na serveru hotel.cz jsou k dispozici wellnessové, relaxační, gurmánské, vinařské i romantické. Jaký vybrat? Záleží na vašich preferencích, rozpoložení i tom, s kým ho plánujete strávit. Vybírat ho ale můžete i podle preferované lokality.

Co třeba Velikonoce v Kutné Hořehoře?

Milujete-li historii, mohla by se vám zamlouvat třeba dovolená v Kutné Hoře. Města ve Středočeském kraji zapsaném ne seznamu světového dědictví UNESCO s kořeny sahajícími až do středověku 13. století. Město je plné úchvatných historických domů, kostelů, kašen i kaplí, z nichž nejeden milovník historie zcela jistě bude u vytržení. A nejenom ten.

Kutná Hora historická

Ubytování v Kutné Hoře, to jsou hotely, penziony, apartmány, chaty i chalupy. V centru města i mimo něj. Přímo v srdci Kutné hory najdete třeba kouzelný hotel Zlatá stoupa. V ceně ubytování, jehož ceny se pohybují okolo dvou tisíc korun, je zahrnuta i snídaně. A pozor, do tohoto hotelu si můžete vzít i svého mazlíčka.

Wellness v Kutné Hoře

V nabídce jsou ale i velmi lákavé wellnessové pobyty. Ten nabízí například tamní hotel U Kata. Zde vás dokonce čeká přímo Královské wellness. To je název pobytu slibujícího relax s lahví sektu ve vířivce, rašelinový obklad nebo parafínový zábal rukou i nohou, neomezený vstup do saunového světa a masáž dle vlastního výběru.

Nuda v Kutné Hoře rozhodně nehrozí

A až se wellnessových procedur nabažíte, budete moci vyrazit na procházku městem. Ta je plná nejenom kouzelných hospůdek, restaurací a kaváren, ale také přímo překypuje řadou historických skvostů. Navštívit byste určitě měli slavné Muzeum stříbra, Chrám svaté Barbory, Kapli Božího těla a Vlašský dvůr.

Pro váš velikonoční pobyt v Česku si zkrátka rezervujte „ubytování na Hotel.cz„.  

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články