spot_img

Mikinová deka Warmie hřeje, sluší a navozuje pocit pohodlí dětem i dospělým

Už víte, čím letos překvapíte své nejbližší a jaké dárky jim koupíte k Vánocům? Skvělým námětem může být mikinová deka Warmie. Je úžasně teplá, přitom je lehounká, huňatý materiál vás zahalí a pohladí, střih sluší všem postavám a díky kapuci ji milují malí i velcí, náctiletí i senioři. Dětem ji můžete koupit v růžové nebo temně modré variantě, pro dospělé je ušita ve více barevných provedeních.

Kde Warmie obléknout?

Mikinová deka Warmie vám bude dělat hřejivou společnost doma u televize, u čtení, učení, při ručních pracích, během večeru ve dvou… Od jara do podzimu si ji můžete obléknout i na terasu nebo balkon. Pokud často cestujete na dlouhé trasy, např. na víkendy k rodičům, směle si ji oblékněte do auta. Jednoduše je určena pro jakoukoli činnost, při níž chcete, aby vám bylo teplo, i když se nebudete příliš hýbat.

Pro malé i velké

K dostání je ve dvou velikostech – pro děti a pro dospělé. Velikostně padne všem, protože je ušita důmyslným způsobem z dostatku materiálu. Vyšší osoby ji budou mít asi do půlky stehen, menším může sahat i pod kolena. Aby rukávy držely tak, jak mají, jsou opatřeny pružným lemem.

Využijte slevu 20 % z původní ceny

Aktuálně si můžete Warmie koupit za výhodnou cenu. Je o 20 % levnější, než běžně, a tak za nákup značně ušetříte. Zajímavé jsou i množstevní slevy, pokud přemýšlíte o koupi více kusů mikin pro své blízké. Mikinové deky jsou skladem u nás v Čechách, a tak je budete mít velmi rychle u sebe.

Na webových stránkách warmie.cz najdete spoustu fotografií spokojených zákazníků. Usmívají se. To proto, že je jim teplo a příjemně. A také si všimněte, jak jim to náramně sluší. Zařaďte se také ke spokojeným uživatelům Warmie, kteří ji jen neradi sundávají. S její službou budete bezesporu spokojení.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články