spot_img

Kvalitní jídelní stůl a židle udělají i z obyčejné jídelny krásnou místnost

Mít možnost usednout za pořádný, bytelný a poctivě vyrobený jídelní stůl z masivu, je doslova pocta. Dřevo jakoby dodávalo prostoru zvláštní energii. Když navíc i další vybavení v místnosti tvoří masiv, je celkový dojem ještě lepší. Jídelní stůl z masivu, stejně jako židle, jsou investicí na celý život. Stačí nakoupit u kvalitního prodejce a k nábytku se chovat ohleduplně, chránit ho před poškozením a pečovat o něj.

Vyberte si stůl z masivu

Při zařizování jídelny byste si měli v první řadě vybrat stůl z masivu. K němu pak doplnit pro vás ideální jídelní židle. Dalším řešením jsou jídelní sestavy, u nichž je vše zvoleno tak, že k sobě jednotlivé části náramně ladí.

U jídelních sestav, stejně jako u volby jídelního stolu a jídelních židlí, máte na výběr velikost a tvar stolu i počet židlí. Stůl z masivu může mít kulatý tvar, obdélníkový i čtvercový. Je jen na vás, který se vám po estetické stránce nejvíc líbí, nebo se vám nejvíc hodí dle dispozicí místnosti, v níž bude umístěn. Pamatujte na to, že můžete koupit také stoly rozkládací nebo třeba s šuplíkem. Praktické, měli to tak často naši prarodiče.

Jídelní židle pak volte s ohledem na to, z jakého masivu je vyroben stůl. Pokud na vás celodřevěné židle působí příliš těžkopádně, můžete zvolit modely, které mají část přírodní a část je povrchově ošetřena jinou barvou. Takovou je např. rustikální židle SWEET HOME SIL22.

Podívejte se na kompletní nabídku nábytku do kuchyně a jídelny a vyberte si vše, co potřebujete. Nechybí rohové lavice, taburety a stoličky, barové židle, komody a příborníky nebo třeba kredence z masivu či rovnou celé kuchyně. V e-shopu nabytek-v-kostce.cz uvidíte, jak krásný umí nábytek z masivu být. Kvalita i příznivé ceny jsou předem zaručeny.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články