spot_img

Dítě ve znamení raka rádo cestuje a má fantazii

Pokud se vám zdá, že každé dítě má bohatou fantazii, vězte, že nejbohatší ji má určitě dítě, narozené ve znamení raka.

db, Pravda 12.07.2019 12:00 znamení raka, rak Foto: Shutterstock
Dítě ve znamení raka.
Má básnické střevo

Astrologové radí rodičům, aby to patřičně využili a dítě směřovali, odmalička mu četli pohádky a podporovaly ho ve vlastní tvořivosti. Z těchto dětí často vyrůstají lidé s „básnickým střevem“. Možná už ve školce se budou snažit zapůsobit tvorbou vlastní básničky na dítě, které se jim mimořádně líbí a chtěli by s ním „chodit“. Malý rak umí i nádherně recitovat.

Bez mámy neodejdu …

O malých korýších je poměrně známé jejich přehnané fixování na matku, jsou to děti, které se velmi dlouho drží maminčině sukně a nepohnou se bez ní ani na krok, těžko vydrží ve škole v přírodě a velmi těžko bez matky odcházejí kamkoliv, nerady bez ní tráví čas. Může to přerůst do nezdravého vztahu, pokud jde o chlapce a žena, která si tohoto muže uloví, bude mít s ním dost hodně práce …

přítulné dítě

Pokud bychom měli k Rakovi najít pravý opak, možná by to byl chladný kozoroh, který chce v dětství co nejrychleji dospět a ze všeho nejvíc nesnáší tulení, mazlení. Malý rak je naopak přítulný až příliš, proto je mezi dospělými mimořádně oblíbené. Už v dětství nelze přehlédnout jeho cestovatelské sklony. Co se týče sportů, rak, podobně jako ryba, se rád hýbe ve vodě.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články