spot_img

Rezidenční projekt na Vackově pro velký úspěch dále roste

O byty v nových rezidenčních projektech v různých lokalitách Prahy je velký zájem a není divu. Developeři přichází s lákavými možnostmi, které zaujmou dostatkem zeleně, blízkostí všech potřebných služeb i soukromím.

Příkladem takového lákavého projektu jsou Byty Na Vackově. Stále se rozšiřuje, aktuálně se buduje již 8. etapa, kterou tvoří 4 bytové domy nabízející 232 nových bytů. Tyto novostavby Praha budou zkolaudovány už příští rok, téměř dvě stovky bytů ještě čekají na své majitele.

Horní Žižkov se mění před očima

Žižkovské nákladové nádraží je postupně přeměňováno v moderní rezidenční a obchodní centrum. Pokud máte Žižkov ještě v paměti jako šedou a nudnou část Prahy, je na čase změnit svůj názor. Byty Vackov lákají na klidné zázemí v blízkosti ruchu velkoměsta. Místo ale neztrácí svůj původní genius loci, prostě má něco do sebe. Architektonickému ateliéru KAAMA se skvěle povedlo nezaměnitelný charakter udržet, a ještě ho podtrhnout.

Bohatý výběr bytů různých velikostí

Aktuálně stavěná etapa nabídne především byty, ale také několik nebytových prostor a 91 garážových stání. Dispozice bytů jsou od 31 m2 do 114,9 m2. Můžete si tedy pořídit malý jednopokojový byt, nebo velký byt s pěti pokoji. Každý z bytů má předzahrádku, terasu nebo balkon. K některým z nich přísluší i sklepní kóje a garážová stání, případně komory v nadzemním podlaží. Díky pestrému výběru jsou nové byty Praha 3 vhodné jak pro bydlení, tak pro investici.

Přehled jednotlivých bytů i s podrobnostmi a nákresy jsou uvedené přímo na webu projektu Byty.navackove.cz. Najdete tam údaje o tom, jaké byty jsou ještě volné a kdy budou přesně k nastěhování.

Za Byty na Vackově stojí Metrostav Development, který realizuje bytové i nebytové projekty v Praze a na dalších místech.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články