spot_img

Matrace 160×200 mi změnila život 

Matrace 160×200 mi doslova a do písmene změnila můj dosavadní život zcela od základů. Možná to někomu může přijít směšné, ale opravdu je tomu tak. Bez této skvělé matrace bych asi nyní musela pravidelně chodit na obstřiky a masáže zad. Problémy s mojí krční páteří se totiž každý den stupňovaly a já již byla zcela bezradná. Můj lékař mi tak jako poslední možnost doslova „nakázal“ abych si vyměnila svoji stávající matraci za novou zdravotní matraci, která má nemocná záda alespoň částečně dá opět do pořádku. Zpočátku jsem tomu příliš nevěřila, ovšem měl skutečně pravdu. Poté, co jsem začala spát na zdravotní matraci, má krční páteř se doslova zmátořila a bolestem zad v podstatě téměř zcela odzvonilo. 

Matrace 140×200 poputovala rovnou i do dětských pokojů

Matrace 140×200 putovala z obchodu rovnou do dětských pokojů mých synů, kteří měli v postelích již rovněž několik let starou matraci. Nechtěla jsem ovšem dopustit, aby se jim stalo něco podobného se zdravím jako mě, a tak jsem zareagovala dle mého názoru zavčasu a objednal jsem jim dvě antibakteriální matrace, které jsou středně tvrdé a které jsou vyrobeny z kvalitních polyurethanových tepelně modifikovaných pěn, které disponují různou tuhostí. Synové si tak mohou vybrat, na které straně chtějí spát, a sice zda budou preferovat měkčí stranu matrace či tu tvrdší. 

Matrace 180×200 obstála i u mé maminky

Matrace 180×200 dokonale obstála u mé maminky, která žije nějakou dobu sama a která si často rovněž stěžovala na bolesti zad a krční páteře. Mělo mě již dávno napadnout, že za jejími problémy stojí rovněž její stará a proleželá matrace stejně tak, jako tomu bylo v mém případě. Naštěstí maminčiny problémy se zády nenabraly takový spád, jako tomu bylo u mě. Nová matrace se jí ovšem naprosto zamlouvala, a i když se zpočátku své staré matrace nechtěla příliš vzdát, nakonec povolila a matraci si nechala vyměnit za novou.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články