Kde strávit poslední den v roce?

Každý poslední den v roce (a obzvláště silvestrovská noc) má nepochybně své kouzlo. Kam se tedy vydat, abyste si tento den užili co nejvíce? Možností je nespočet – ať už preferujete možnost strávit čas s rodinou či přáteli nedaleko domova, chcete si přivést mnoho neobyčejných zážitků ze zahraničí, či zda byste si rádi užili si krásu přírody v horách.
V tomto článku vám nabídneme několik tipů, jak si zvolit ideální místo pro vaše silvestrovské oslavy.

I večírek doma si můžete pořádně užít

Pokud letos nechcete slavit tento večer v předražených barech ani klubech a raději byste zůstali v klidu doma, ještě to neznamená, že si ho nemůžete náležitě užít. Zvažte možnost uspořádat oslavu pro vaše blízké u vás. Uvidíte, že mnoho zábavy se dá zažít v každém obýváku. Pokud žijete v bytě s balkonem, uspořádejte novoroční přípitek právě tam. Není krásnější pohled, než půlnoční ohňostroje se skleničkou šampaňského v ruce!

Tento den v mnohých z nás budí pocity nostalgie. Vyhraďte si tedy chvilku, abyste mohli zavzpomínat na významné a emotivní momenty z tohoto roku i let předešlých. Můžete vytvořit zábavnou fotoprezentaci a prohlédnout si dávno zapomenuté fotky, společně si zazpívat či zatancovat na vaše oblíbené hitovky nebo si zahrát tradiční silvestrovské hry, abyste zavzpomínali na staré časy.

Zavítejte na méně tradiční místa ve vašem okolí

Pokud se chcete vyhnout davům lidí, ale i přesto někam vyrazit, zkuste najít méně známý bar, restauraci nebo jiné místo, které má na Silvestra otevřeno, ale nemusela by tam být hlava na hlavě. Zkuste se zeptat známých nebo hledat na internetu, nezapomeňte si také díky recenzím ověřit, že je to skutečně místo, kde bude příjemné strávit tento večer.

Mnoho lidí neví, že program na tento den občas mívají i divadla, muzea nebo hrady a zámky. Zjistěte si, zda se ve vašem okolí něco podobného nekoná, a vyrazte za kulturou. Další netypickou aktivitou na Silvestra je wellness. Některé podniky dokonce v tento den nabízí balíčky s novoročním přípitkem.

Stravte Silvestra s pohledem na zasněžené hory

Pokud toužíte po tom, prožít poslední den v roce ve výšinách na lyžích či jakkoliv jinak, ale nechcete platit za pobyt v předražených horských hotelových resortech, zvažte možnost si na jednu či více nocí pronajmout horskou chatu. Vyjde to levněji a s přáteli či rodinou si to tam nepochybně velmi užijete.

Prožijte nezapomenutelné chvilky v zahraničí

Není nutné vysvětlovat, proč je tato volba skvělým způsobem, jak zajistit, aby byl váš poslední den v roce opravdu výjimečný. Ať už chcete strávit tento den na krásných místech v zahraničí, nebo v Čechách, může vám finančně pomoci půjčka ihned

Get in Touch

Další články autora

Speciální moc pyritů

Pyrit jako minerál dokáže zapracovat na zlepšení vašich vlastností, které jste získaly už při narození. Sice z vás nedokáže uplácat nového člověka, ale pomůže...

Kde strávit poslední den v roce?

Každý poslední den v roce (a obzvláště silvestrovská noc) má nepochybně své kouzlo. Kam se tedy vydat, abyste si tento den užili co nejvíce?...

Děti ve vodě musíte mít pod dozorem. Pokud nastane ticho, obvykle je špatně!

Rodiče by se na koupališti neměli spoléhat pouze na pozornost plavčíka či jiných lidí. TASR 04.07.2019 15:00 koupání, koupaliště, koupání, plavání, bazén, … Foto: ShutterstockDěti...

Reklama

Nejnovější články