spot_img

Hledáte zručného instalatéra působícího v Praze 8 i jiných částech města?

Mít na Vánoce porouchaný bojler, ucpaný odpad u kuchyňského dřezu nebo třeba řešit havárii kanalizace, je velmi nemilé. Bohužel, po čas celého roku se nám nevyhýbají poruchy, spotřebiče dosluhují, někdy i my sami se přičiníme nechtěně na tom, že se nám doma něco pokazí. Ať už je ve vašem „hledáčku“ instalatér Praha 8 z jakéhokoli důvodu, s důvěrou se obraťte na pana Rastislava Žáka z Prahy 8. Pomůže vám rychle, erudovaně, ochotně, přistupuje k zákazníkům individuálně a vše provede za rozumné ceny.

Co vše můžete poptávat?

Instalatér Praha 8 i všichni jeho kolegové, mají mnoho let zkušeností a jsou ve své oboru „kovaní“. Ať už jde o instalatéry nebo topenáře, odborně vám poradí tu nejlepší variantu přesně vám na míru.

Poptávat můžete instalatérské práce, topenářské práce, čištění odpadů, rozvody vody a topení, výměnu bojleru a pomáhá i v rámci havarijní služby. Kupříkladu profesionální instalatérské práce zahrnují napojení nových spotřebičů, jako jsou pračky, myčky, instalace van, toalet, umyvadel, sprchových koutů, ale i složitější práce, jako např. detekce úniku vody, výměna bojleru, komplexní rozvody vody dle vašeho projektu… Služby poskytuje Instalatér Žák Praha nejen během pracovního týdnu, ale i o víkendech.

Výměna bojleru snadno a rychle

Výměna bojleru Praha pro vás bude poměrně jednoduchou záležitostí. Ať už máte bojler rezavý, neohřívá vodu, jako dříve, nebo se pokazil, zavolejte pana Žáka. Zajistí vám nejen montáž bojleru, ale i jeho demontáž, odvoz a ekologickou likvidaci bojleru starého. Výhodou výměny bojleru tady je i to, že má společnost v nabídce kvalitní bojlery Dražice skladem, příp. vámi vybraný typ dodají do 24 hodin. O nic se nebudete muset starat. V ceně bojleru je i instalace a likvidace starého.

Instalatér Praha 8 Bohnice se těší na vaši poptávku.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články