spot_img

Slovakia ring – závodní okruh pro všechny milovníky rychlé jízdy

Slovakia ring je závodním okruhem, kde můžete sledovat profesionální závody. Kromě toho je však dostupný také pro veřejnost. Můžete tak na vlastní kůži okusit pocit z rychlé jízdy. V blízkém okolí okruhu se však nabízí také další možnosti zábavy, pokud vás láká spíše něco jiného.

Areál motorových sportů

Slovakia ring je skvěle vybaveným areálem využívaným profesionály i širokou veřejností. Vyrazit na okruh můžete s vlastním vozidlem, či si v případě zájmu vypůjčit závodní vozidlo pro ten nejlepší prožitek. Pokud vás nelákají zrovna auta, pak si můžete vypůjčit motokáry, které si užijí i děti a dospívající. Areál se nachází nedaleko obce Orechová Potôň, v jejím okolí vás čeká řada dalších příležitostí a nových zážitků.

Relax a zábava ve vodě

Nedaleko Slovakia ringu se nachází také thermalpark Dunajská Streda. Je jedním z nejoblíbenějších rekreačních středisek v této lokalitě. Užít si můžete relax v jednom z deseti bazénů s mineralizovanou a termální vodou, která nabízí pozitivní účinky na zdraví. Nepřijdete však ani o zábavu, aquapark Dunajská Streda je totiž vybaven řadou atrakcí. Jedná se tedy o skvělé místo pro rodinnou dovolenou. Vyrazit však můžete i pouze v páru – nabízí se wellness pobyt pro dva all inclusive pro příjemný odpočinek.

V blízkosti zvířat

Nejen mezi dětmi, ale i mezi dospělými se najdou milovníci zvířat. Procházka v zoo je příjemným způsobem, jak strávit den své dovolené. Proto byste si neměli nechat ujít Malkia park. Jedná se o záchrannou stanici, která se zaměřuje především na záchranu kočkovitých šelem z nevhodných podmínek. Kromě toho zde však můžete narazit také na lemury, želvy, papoušky a mnoho dalších zvířat. Zejména menší návštěvníky pak potěší možnost krmit zvířata – zebry, lamy, velbloudy a podobně.

Okolí Orechovej Potôně nabízí perfektní možnosti vyžití pro děti i dospělé. Koupaliště Dunajská Streda, závodní okruh či zoopark – všude vás čekají nové zážitky.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články